/ / / Вы мечтаете о море? А 7-б только оттуда!

Апр09

Вы мечтаете о море? А 7-б только оттуда!

На вихідних учні 7-го «б» класу разом зі своїм куратором гайнули у подорож до Одеси, і привезли звідти трошки свіжого гумору та гарних світлин. Лише за пару днів вони встигли відвідати Одеську кіностудію, порт, виставу «Смарагдове місто» у всесвітньо відомій одеській опері, пляж, також побувати на Фестивалі сміху. І на солодке гімназисти мали майстер-клас з виготовлення карамелі. Далі трохи світлин з місця подій :)

До речі, ви знали, що Одеса є також у США та в космосі? Місто у Штатах та астероїд у космосі названо на честь української Одеси. Нам 7-й «б» розповів :) Дякуємо дітям за те,що привезли трохи морської свіжості в Святошинську гімназію і передали її усім, хто був готовий їх слухати. І їхньому куратору Віті Підгорець дякуємо за чудовий досвід, який вона подарувала дітям.

До нових подорожей!