Тел.: (044) 452 24 03, 232 04 46 (д/с), (067) 403-56-63 (д/с)
/ / / Встреча старшеклассников с президентом "Киевстар"

Фев03

Встреча старшеклассников с президентом "Киевстар"

ер, 02 лютого, в Святошинській гімназії пройшла зустріч старшокласників із паном Петром Чернишовим, президентом компанії Київстар. І за відгуками учасників, ця зустріч більше була схожа не на лекцію у рамках профорієнтації, а на справжню прес-конференцію, де кожен зміг спробувати себе у ролі журналіста – і задати свої запитання.

Доповідь почалася з того, що президент компанії «Київстар» окреслив межі бесіди, наголосивши, що питати учні можуть про що завгодно, просто не на всі питання отримають відповідь. Він поділився своїм досвідом роботи викладачем математики, чим довів свою готовність легко та цікаво спілкуватися з гімназистами. Більшість тем дискусії стосувалися навчання та життя за кордоном, 3G, 4G і 5G-телефонії, того кому та в якому віці (і з якими компетенціями) варто створювати бізнес, обговорили сучасні професії, прийом на роботу та особисті якості, які дозволять бути ефективними в житті.

Пан Чернишев дав учням три головні поради:

• вчити англійську: "...можете не робити інші уроки, але без англійської сьогодні нікуди";
  • займатися математикою – це розвиває логічне мислення;
  • шукати себе: "... спробуйте якомога більше, щоб зрозуміти себе, знайти своє".

Такожпан Петро розповів про принцип 10 000 годин, які необхідно присвятити своїй справі, щоб бути експертом, адже він сам зміг стати гарним менеджером саме тому, що присвятив цьому понад ніж 10 000 годин. До того ж сказав, що працювати можна ким завгодно, головне бути фахівцем своєї справи.

На питання про майбутнє, Петро Чернишев відповів, що його він ніколи не береться прогнозувати. «Чи могли уявити ви життя без смартфону чи інтернету сьогодні? Так само люди менш ніж 15 років тому не могли передбачити появу фейсбуку та айфону. Ніхто не знає, що з’явиться завтра, і вплине на суспільство» .

Наприкінці гість наголосив:

Читайте книжки зараз, потім буде ніколи.

Наприкінці він порекомендував гімназистам почитати «Ціль» Еліяха Голдратта, кілька книжок із менеджменту та свого улюбленого художнього автора Джеффрі Арчера.

Святошинська гімназія щиро дякує School Angels Ukraine за організацію зустрічі, а також панові Чернишову за знайомство та щирість.

До нових зустрічей!