/ / / Воркшоп по игровым методам обучения от Кафедры иностранных языков

Сент15

Воркшоп по игровым методам обучения от Кафедры иностранных языков

Учора в другій половині дня Кафедра іноземних мов Святошинської гімназії запросила колег на ігровий воркшоп з обміну досвідом. Там учителі дізналися, як використовувати у навчанні ляпавки, "сніжки" з паперу, прищепки, паски та інші нетипові предмети :)

Насправді ж вчителі обмінювалися ідеями, грали, вигадували методи та цікавинки, які здатні мотивувати дітей до навчання, включити в роботу, надихнути, заінтригувати та інше. Збагачували методичний арсенал учителя, одним словом. Кожен учасник мав свої 5-7 хвилин для презентації своїх фішок та ігор, які "працюють" на їхніх уроках.

Надалі ми плануємо щомісяця проводити творчі воркшопи для збагачення практики кожного вчителя Святошинської гімназії.

Як бачите, навчальний процес набирає обертів як для гімназистів, так і для учителів. Адже ми переконані: власний приклад - найкращий метод. Дякуємо Кафедрі іноземних мов за наполегливість та творчу ініціативу.

Так тримати, колеги!