/ / / Пригодницький квест англійською мовою

Апр14

Пригодницький квест англійською мовою

А ви коли-небудь занурювали руку в банку з вермішеллю і томатним соком, щоб виловити звідти монетки, які ведуть до скарбів?.. Якщо ні, то ви пропустили квест для старшокласників, який пройшов у четвер, 10 квітня. Приходьте в гості частіше!

У четвер, 10 квітня, для гімназистів 6-11 класів пройшов англомовний квест на пригодницьку тематику. Три збірні команди змагалися за скарби, зариті (іноді - буквально) на території гімназії. Щоб пройти квест і заволодіти скарбами, потрібно було виконати завдання на спритність, влучність, силу, кмітливість, знання англійської та вміння працювати в команді.

В результаті гімназисти були дуже вражені квестом, порівнювали його з шоу «Ключі від форма Буаяр» і захоплено ділилися унікальним досвідом.

Я сьогодні на квесті засунула руку в банку з мівіною і томатним соком, і шукала там монетки))

В Святошинскій гімназії мінімум раз на тиждень щось та й трапляється. Або й не раз, а двічі!

Приєднуйтесь до наших пригодницьких активностей!