У четвер, 3 квітня, для учнів 1-3 класів у рамках Місяця Іноземних Мов пройшла інтелектуальна гра на знання орфографії Spelling Bees (або "Орфографічні бджоли"). В ігровій формі діти змагалися і демонстрували відмінний рівень знання англійської мови." />
/ / / "Орфографічні бджілки" мед не збирають, а англійську полюбляють!

Апр05

"Орфографічні бджілки" мед не збирають, а англійську полюбляють!

Юні знавці англійської грали словами та літерами,
вирішували складні мовні головоламки,
перемагали в іграх на уважність.

А ще вигадували небилиці, співали, шуміли та танцювали у фіналі!

Якщо ви все ще міркуєте, чи варто зазирнути до Святошинської гімназії на Місяць Іноземних Мов, відкиньте усі сумніви та приходьте у гості. У нас вам буде гарантовано легко та весело навіть під час найскладніших мовних випробувань :) Повний перелік активностей Місяця Іноземних Мов ви знайдете ТУТ.

До зустрічі!