/ / / Вітаємо переможців І Шахового Турніру!

Ноя25

Вітаємо переможців І Шахового Турніру!

20 листопада у Святошинській гімназії минув довгожданий шаховий турнір. З 14 і до 16 години пройшло два змагання – одне для гімназистів молодшої школи, друге – для старшої школи, кожне зі змагань проходило у кілька етапів, серед яких переірка на кмітливість, швидкість мислення, креативність та творчий погляд на гру у шахи, та власне шахові поєдинки.

Очолював дійство Павло Павлович – улюблений керівник шахового гуртка та автор навчального посібника з гри у шахи, котрим зачитуються гімназисти. Турнір пройшов інтенсивно, емоційно та переможно. Учасники та переможці отримали дипломи, подяки та нагороди у п’ятницю, 22 листопада 2013 року.

Хочемо наголосити: це був ПЕРШИЙ у історії Святошинської гімназії шаховий турнір, а тому ми пишаємося кожним його учасником і показаними результатами. Сподіваємося, що ця подія започаткує традицію шахових змагань у гімназії.

До нових зустрічей за картатими дошками!