Тел.: (044) 452 24 03, 232 04 46 (д/с), (067) 403-56-63 (д/с)
/ / / Три призовых места в олимпиаде по английскому языку

Фев27

Три призовых места в олимпиаде по английскому языку

Ура-ура — сьогодні ми радіємо всією гімназією! Таки відбувся розподіл місць міської олімпіади з англійської мови, і Міністерство освіти та науки таки підтвердило наші здобутки.

Наші дівчата-героїні мужньо витримали усі труднощі районної, а потім і двох етапів міської олімпіади з англійської мови. Багато дітей (серед них і гімназисти) не пройшли до наступних етапів. А ці дівчата все подолали та довели, що складають конкуренцію найкращим з кращих. На жаль, на 4-й, всеукраїнський етап, допускають лише учнів 11 класів.

Наші розумниці посіли такі місця в олімпіаді:

• І місце - Соловйова Марта (9 клас)
  • ІІ місце - Лазос Марія (10 клас)
  • ІІІ місце - Білоконь Олександра (9 клас)

ВІТАЙТЕ НАШИХ ПЕРЕМОЖНИЦЬ, які попри всі випробування таки дісталися до вершини. І їхніх учителів англійської мови Світлану Маєрчук та Олену Кокошу, які, вкладаючи весь свій професіоналізм та душу, рік за роком приводять гімназистів до знань та перемог.

ПИШАЄМОСЯ!