/ / / Тренинг "Современные технологии в работе учителя начальных классов"

Апр01

Тренинг "Современные технологии в работе учителя начальных классов"

В останній день березня 2018 вчительки, виховательки початкової школи та наша бібліотекарка Тетяна Петрівна активно навчалися. Разом із Оксаною Хомич (вчителька початкових класів у Новопечерській школі, аспірантка Київського університету ім. Б. Грінченка) вони присвятили вихідний “Сучасним технологіям у роботі вчителя початкових класів”. Група педагогів опанувала дві канадійські технології:

• Daily5 – 5 кроків самостійного читання і письма;
  • Daily3 – 3 кроки самостійної роботи на математиці.

В фіналі тренінгу приємно було почути від ведучої професійну похвалу нашої групи:

Який жаль, що я не професійний оператор і мені не вдалося зазняти вогник в очах учителів! В усіх! Таке рідко можна побачити!

Щиро дякуємо пані Оксані за змістовний матеріал та ефективні технології, які допомагатимуть учителям у їхній справі. Пишаємося нашою невтомною, допитливою та натхненною командою “початківців”!