Тел.: (044) 452 24 03, 232 04 46 (д/с), (067) 403-56-63 (д/с)
/ / / Тренинг "Методика развития критического мышления"

Дек27

Тренинг "Методика развития критического мышления"

Не встигли гімназисти зрадіти канікулам, як їхні вчителі невідкладно взялися до навчання! І вже у вівторок у Святошинській гімназії пройшов базовий тренінг "Мeтодика розвитку критичного мислeння учнів у викладанні різних прeдмeтів" для вчителів нашої гімназії, гімназіі "Апогeй" та Ліцeю туризму.

Заняття провела тренерка з освітньої платформи КритмислОП (Критичне мислення / Освітня платформа). Ми щиро дякуємо пані тренерці за чіткий, структурний і дуже практичний матеріал, а також нашим гостям та колегам, з якими ми плідно попрацювали. Завдяки цьому тренінговому заняттю ще більше вчителів Святошинської гімназії мають в своєму арсеналі чудові методи із розвитку в учнів критичного мислення - і готові впроваджувати їх у процес викладання своїх предметів. Але навчання вчителів на цьому не завершується.

Тож стежте за нашими оновленнями - далі буде!