/ / / Танцевальная премьера 2019

Мая22

Танцевальная премьера 2019

Однієї чудової травневої середи наші наймолодші гімназисти, учні 1-4 класів, запросили батьків, друзів та вчителів на суперенергійне видовище, наймасштабніше шоу цієї весни, феєрію рухів та звуку - на Танцювальну Прем'єру 2019!

15 травня у День сім'ї о 17:00 на футбольному полі  Святошинської гімназії зустрілися всі, хто мав час, натхнення і гарний настрій. Чи вразили діти глядачів? Абсолютно! Чи самі отримали купу вражень завдяки виступам? Безперечно! І хвилювання до перфомансу, і вибух енергії під час нього, і захоплення та овації після - це все заслуга наших вправних педагогів і талановитих гімназистів. Ми щиро раді, що цьогоріч, прогримівши перше, Танцювальна Прем'єра до Дня Сім'ї стане доброю гімназійною традицією.

Дякуємо всім учасникам за настрій!
І за бажання піти на танці і розструсити свої призабуті таланти :)

Всі світлини з Танцювальної Прем'єри 2019 ви можете переглянути у відкритій папці в нашій групі Facebook.