/ / / Святошинская гимназия получила Знак Качества 2018 за международные проекты

Апр12

Святошинская гимназия получила Знак Качества 2018 за международные проекты

З гордістю ділимося з вами звісткою про нагороду ETwinning School Lable 2018 — Знак Якості для Шкіл від платформи ETwinning — яку Святошинська гімназія отримала на цьому тижні.

На зараз цей Знак Якості за участь у міжнародних проектах отримали лише 20 українських шкіл, в Європі його дали 1211 школам. Пишаємося бути серед європейських піонерів освіти!

Нагороду Знак Якості дають школам, які визнані лідерами в таких сферах як:

• цифрова практика;
  • практика інтернет-безпеки;
  • інноваційні та творчі підходи до педагогіки;
  • сприяння постійному професійному розвитку персоналу.

Знак Якості — це не лише визнання особистих успіхів окремих учителів, але й визнання великих досягнень всієї команди eTwinning у цій школі.

Ми щиро вітаємо всю гімназію, команду вчителів eTwinning — Світлана Маєрчук, Наталія Височинська, Ольга Пуга — та наших талановитих гімназистів із нагородою. Ми пишаємося вами та вашими досягненнями!

ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ:

• Офіційна новина про нагороду європейських шкіл на сторінці ETwinning Europe - https://goo.gl/j6PdnM;
  • eTwinning – це навчальна програма Європейської Комісії, започаткована в 2005 р. з метою розвитку співпраці європейських шкіл.

ОФІЦІЙНИЙ ЛИСТ-ВІТАННЯ ВІД eTwinning

Congratulations on the success of your school obtaining the award of the eTwinning School Label 2018- 2019. It is a great achievement by all the eTwinning team in your school and an example to all schools in the eTwinning Community.

The official announcement will be made on the eTwinning.net Portal this week. There will be an special press release about the award at European level and the news will also be on the Erasmus + Facebook page.

The eTwinning School Label (here attached) may be used by you on your website, your profile, publications etc.

Around the same time a special pack will come to your school with some special items in it for both teachers and pupils.

Once again congratulations as the first set schools to receive this new award, a wonderful achievement.

The eTwinning Team