/ / / Сентябрьские именины в гимназии

Сент14

Сентябрьские именины в гимназии

6 сентября старшеклассники Святошинской гимназии вернулись в прошлое, чтобы поздравить ученицу 10-го класса с Днем Рождения, который она отмечала еще 23 августа. На переменах в течение дня Даша получала от разных людей забавные задачки, которые должна была выполнить в обмен на фото с неизвестными буквами.

Например, корча рожицы, сфотографироваться с одноклассником и выложить фото в Instagram, или составить смешной стишок на ходу, станцевать и др.. Из букв экс-именинница должна была составить фразу «Happy Birthday, dear Dasha!»

К радости всех участников действа Даша долго не могла понять, что происходит. А потом, уже вечером, когда все тайное стало явным, были свечи, торт и поздравления с прошедшим Днем Рождения. Очень своевременные :)

Как это было: «глазами организаторов»

«День був просто неймовірний! Спочатку Даша почала отримувати різні кумедні завдання і виконувати їх, навіть не знаючи для чого це)) Здогадалася, тільки коли зібрала слово birthday! На полуденку запалили свічки, ми сказали їй свої побажання і їли торт з дитячим шампанським. Коли майже всі розійшлися, ми замотали Дашу в гірлянду і влаштували фотосет)) це було просто прекрасно!"

Как это было: «глазами экс-именинницы»

Коли я збиралась до школи, я і уявити собі не могла, що на мене там чекає. Після другого уроку до мене підійшла Наташа зі шматочком паперу, на якому було написано завдання: пострибати вперед, назад, вліво, вправо. Я погодилася його виконати, чом би і ні.  Вона дала мені листок з фотографією, і на ній був Микита і тримав у руці літеру. На моє питання "Що це таке?", вона відповіла "Ти виконуєш завдання, отримуєш літери, а потім на тебе чекаю сюрприз".

Я бажаю кожному пізнати таки відчуття. І мати людей, котрі зроблять ЦЕ для вас

Таке відбувалося кожну переву, до мене підходили різні люди, я виконувала завдання, вони записували все на камеру та фотографували мене. Я назбирала вже достатньо букв, там майже вийшло склази слово "Happy", але навіть після цього я не второпила, до чого вдедеться.

Під кінець дня я отримала всі букви, я ж з вогнем в очах побігла до класу складати слова.

Розклала все на парті, складаю, і бачу "Happy Birthday, dear Dasha". Я почала стрибати і швидко всіх обіймати. Така вся щаслива пострибала на полуденок. А там... почула звуки дудочок, і спів "happy birthaday to you…." З-за дверей виходить Микитка з тортом та свічками... я від щастя ледь не заплакала!

Хочу подякувати за цей незабутній день, за таке масштабне та грандіозне вітання. Про таке можна тільки мріяти. Любі мої, я ду-у-уже ціную те, що ви для мене зробили!))"