Olga Puga започаткували чудову навчальну традицію - читати книжки англійською мовою і працювати над їхнім змістом на уроках." />
Тел.: (044) 452 24 03, 232 04 46 (д/с), (067) 403-56-63 (д/с)
/ / / Продолжаем традицию чтения на английском языке

Сент18

Продолжаем традицию чтения на английском языке

Торік у 5-му класі гімназисти разом із улюбленою вчителькою Olga Puga започаткували чудову навчальну традицію - читати книжки англійською мовою і працювати над їхнім змістом на уроках.

Цього року ті ж діти, але вже шестикласники, поновили цю традицію - і прочитали цікавенну книжку про снігову людину "Єті". Протягом кількох уроків учні обговорювали прочитане, писали про щоденне життя снігової людини і, навіть, малювали ілюстрації. Кульмінацією проекту стала розповідь власноі історії про Єті. Це були подекуди більш ніж фантастичні, але надзвичайно творчі та цікаві оповідки :)

ПИШАЄМОСЯ ДОСЯГНЕННЯМИ ГІМНАЗИСТІВ!