Тел.: (044) 452 24 03, 232 04 46 (д/с), (067) 403-56-63 (д/с)
/ / / Признание в международной программе eTWINNING

Окт07

Признание в международной программе eTWINNING

Ось він, результат зусиль цілого року — ми отримали National Quality Label (Національний знак якості) за проект минулого навчального року "Tobby is on Tour". Це наше перше міжнародне визнання у програмі eTwinning.

Пам'ятаєте, торік наші діти обмінювалися талісманами з школярами із усіх куточків Європи, надсилали їм нашого Салка і отримували посилки від партнерів-учасників? Саме завдяки активній — і креативній! — участі у цьому проекті Святошинська гімназія отримала відзнаку.

National Quality Label (Національний знак якості) — це відзнака, яку отримують проекти/учасники програми з високим рівнем інновації та успішності в проектній діяльності.

Критерії відбору проекту для отримання National Quality Label:

• Педагогічна інноваційність і креативність
  • Інтеграція в навчальний процес
  • Комунікація та обмін між школами-партнерами
  • Співпраця між партнерськими школами
  • Використання технологій
  • Результати, вплив проекту та документація

Вітаємо шестикласників, які брали активну участь в проекті!

Також, велика подяка вчителям англійської мови Світлані Маєрчук, Ользі Пузі, Олені Ліпницькій, Олександрі Мараховській та їхнім учням, які активно залучались до проекту.

YOU DID IT!
And "you are the champions"!
ПИШАЄМОСЯ ВАМИ!