Тел.: (044) 452 24 03, 232 04 46 (д/с), (067) 403-56-63 (д/с)
/ / / Приглашаем познакомиться: Синицкая Нина Петровна

Фев07

Приглашаем познакомиться: Синицкая Нина Петровна

В садочку Святошинської гімназії існує вираз “золотий виховательський фонд” – так ми називаємо колег, які роблять наш садок людяним та душевним місцем, до яких діти біжать на заняття, яких з теплом у душі згадують протягом усього життя.

Одним із таких вихователів для нас є Ніна Петрівна Синицька – саме про неї ми розповімо вам сьогодні в понеділковій рубриці #святошинська_гімназія_пишається.

Ось вже 15 років Ніна Петрівна працює і розвивається разом зі Святошинською гімназією. Про таких співробітників кажуть: “Професіонал із великої літери”; саме таких вихователів радять батьки колишніх вихованців садка, а нині – учнів початкової, середньої і старшої школи. І, звісно, до таких вихователів випускники прибігають і через рік, і через два, і навіть через десять років після дитячого садка.

Таку любов Ніна Петрівна заслужила тим, що відкриває серце кожному – і дитині, і дорослому: щодня знаходить і тепле слово, і добру пораду, цікавиться як справи і чим допомогти, де треба – по-доброму пожурить, а іншим разом – тепло підтримає. Навіть коли в душі вирують емоції, для вихованців Ніна Петрівна лишається тихою гаванню, дарує їм відчуття гармонії та добра.

“Нашій групі дуже пощастило з Ніною Петрівною, – діляться спогадами вже дорослі випускники садка. – Звісно, вона була “ух!”: строга, але завжди спокійна і справедлива. Вона вміла обережно нас помирити, якось м’яко і ненав’язливо вирівняти гострі кути між нами. А ще, хоч вже минуло багато років, та Ніна Петрівна пам’ятає про те, якими ми були маленькі, як пустували і про що плакали”.

В садочку Святошинської гімназії Ніна Петрівна викладає математику, логіку та сенсорику. Її професіоналізм не лише у досконалому знанні методики, але й у тонкому відчутті дітей, батьків, ситуації. При цьому вона настільки серйозно підходить до підготовки своїх занять, що кожному із нас є чому в неї повчитися: вона переглядає купу літератури, конспектує, систематизує виписки, перевіряє всю інформацію аж до першоджерел… Коли ви запитаєте у Ніни Петрівни, чому ефективний той чи інший метод, вона гарантовано матиме ґрунтовну відповідь.

І якщо ви завітаєте в гості у групу Ніни Петрівни, то побачите, що там кожна річ має своє місце. Саме вона однією із перших садку гімназії каталогізувала всі роботи та матеріали. І саме її заняття завжди структуровані за часом, адже любов до порядку в ній закладено природою.

Такі риси вихователя дають свою плоди: коли малюки з молодшої групи після заняття збирають іграшки чи картки, то намагаються порівняти їх по вертикалі та горизонталі, а кожній речі шукають своє місце.

Правил, яких дотримується Ніна Петрівна, діти теж дотримуються на її заняттях. Це завжди розумні правила, гармонійні. Вони дозволяють дитині почуватися комфортно як вдома, так і в соціумі, а дорослим дозволяють зосередитись на розвитку, а не на організації дисципліни. Адже завжди можна дати капризулі іграшку чи відволікти на книжку, а от досягти того, щоб дитина захоплено робила те, що необхідне для її ж освіти – це хист, який не кожному дано. І в Ніни Петрівни він є.

А ще в групах Ніни Петрівни найбільше чомусиків :)

“Чому?”, “Як?”, “Навіщо?” лунають там постійно – і дітей чути частіше, ніж дорослих. В її групах колектив складається найшвидше: вересень, жовтень, листопад – і в грудні діти вже активно включаються у взаємодію, разом розподіляють ролі, діляться, вибудовують правила, починають “дружити чи не дружити”.

Як наслідок, випускники Ніни Петрівни завжди якнайкраще готові до школи: про них відгукуються, як про організованих та дисциплінованих, а ще вони мають “високі” показники по її дисциплінах. Усі. До єдиного. Все завдяки тому, що Ніна Петрівна до кожного знаходить індивідуальний підхід, кожну вільну хвилинку вкладає в дітей.

І в колективі до Ніни Петрівни ставляться як до надійного доброго товариша:

Людина не на показ, а на совість. Душа колективу!.. кажуть колеги.

“Вона надійна людина, завжди підставить плече, і підкаже, і розкаже, і поділиться досвідом. З нею і в розвідку можна йти!..”

“При тому, який вона висококласний спеціаліст, у неї є велика внутрішня скромність і така ж велика повага до колег”.

Ми надзвичайно любимо і цінуємо Ніну Петрівну Синицьку.

І цією нотаткою хочемо сказати їй наше велетенське ДЯКУЮ, а ще – підтримати. Адже зараз наша Ніна Петрівна, людина, яка першою всіх і кожного підтримує, проходить крізь серйозне життєве випробування. Ми всією душею з Вами. Кожен із нас...

Тримайтеся, долайте всі виклики –
і повертайтеся до Святошинської гімназії.
Ми чекаємо на ВАС із любов’ю і надією!

Ваші колеги, вихованці, батьки та всі-всі-всі