Нещодавно учні Святошинської гімназії з 4 по 11 клас взяли участь у МІЖНАРОДНОМУ освітньому конкурсі з англійської мови (http://www.olimpus.ua/). За призові місця змагалися 38 гімназистів, які показали чудовий результат:
" />
Тел.: (044) 452 24 03, (067) 327 30 15 (д/с), (067) 403 56 63 (д/с)
Больше, чем просто хорошее образование
/ / / Победы в международном конкурсе ОЛИМПУС 2016

Новости

 Мая11

Победы в международном конкурсе ОЛИМПУС 2016

Нещодавно учні Святошинської гімназії з 4 по 11 клас взяли участь у МІЖНАРОДНОМУ освітньому конкурсі з англійської мови (http://www.olimpus.ua/). За призові місця змагалися 38 гімназистів, які показали чудовий результат:

  • 20 дітей посіли ПЕРШІ місця;
  • 15 учнів здобули ДРУГІ місця;
  • 4 учнів мають ТРЕТЄ місце.

ВІТАЄМО ТА ПИШАЄМОСЯ!

***

Зведена таблиця результатів з усіх предметів конкурсу ОЛІМПУС 2016

Результати конкурсу з математики

#

Учень

Клас

Рівень

Результат

Випереджає1

Ступінь

1.

Білоусова Софія Костянтинівна

5

5 клас

83%

70%

II

2.

Козирев Михайло Олексійович

5

5 клас

82%

66%

II

3.

Сочинський Гліб Владиславович

5

5 клас

72%

-

III

4.

Смігунов Микита В'ячеславович

5

5 клас

61%

-

 

5.

Кисельов Борис

5

5 клас

52%

-

 

6.

Бондарь Анастасія

6

6 клас

91%

84%

I

7.

Бондарь Єлизвета

6

6 клас

84%

72%

II

8.

Вихристенко Артем

7

7 клас

72%

55%

III

9.

Архіпов Євгеній Олегович

8

8 клас

98%

100%

I

10.

Козубенко Егор Юрійович

8

8 клас

79%

64%

III

11.

Саканян Єлизавета Каренівна

8

8 клас

76%

59%

III

12.

Соловйова Марта Дмитрівна

8

8 клас

72%

52%

III

13.

Павлушина Марія Андріївна

8

8 клас

65%

-

 

14.

Білоконь Олександра Олександрівна

8

8 клас

61%

-

 

15.

Смігунов Олег В'ячеславович

8

8 клас

56%

-

 

16.

Кравцова Катерина Григорівна

9

9 клас

100%

100%

I

17.

Лазос Марія

9

9 клас

99%

96%

I

18.

Котлярский Алекс Александрович

9

9 клас

94%

87%

I

19.

Венгловська Аріна

9

9 клас

90%

81%

I

20.

Хобта Софія Ярославівна

9

9 клас

84%

70%

II

21.

Ткачук Роман Юрійович

9

9 клас

79%

62%

III

22.

Іщук Олена Дмитрівна

9

9 клас

73%

-

III

23.

Атаманчук Марія Ігорівна

9

9 клас

51%

-

 

24.

Струков Максим Віталійович

10

10 клас

90%

94%

I

25.

Михайлова Ольга Василівна

10

10 клас

82%

83%

II

26.

Катрич Дмитро Олександрович

10

10 клас

80%

79%

II

27.

Меліченко Микита Євгенович

10

10 клас

75%

66%

III

28.

Бурчак Олександр Олександрович

11

11 клас

98%

100%

I

29.

Трухан Денис Валерійович

11

11 клас

82%

85%

II

Результати конкурсу з інформаційних технологій

#

Учень

Клас

Рівень

Результат

Випереджає1

Ступінь

1.

Козирев Михайло Олексійович

5

5 клас

91%

93%

I

2.

Смігунов Микита В'ячеславович

5

5 клас

66%

-

 

3.

Саканян Єлизавета Каренівна

8

8 клас

61%

77%

III

4.

Козубенко Егор Юрійович

8

8 клас

54%

62%

 

5.

Смігунов Олег В'ячеславович

8

8 клас

45%

-

 

6.

Білоконь Олександра Олександрівна

8

8 клас

42%

-

 

7.

Кравцова Катерина Григорівна

9

9 клас

88%

96%

I

8.

Венгловська Аріна

9

9 клас

80%

92%

I

9.

Іщук Олена Дмитрівна

9

9 клас

73%

85%

II

10.

Лазос Марія

9

9 клас

62%

69%

 

11.

Котлярский Алекс Александрович

9

9 клас

57%

57%

 

12.

Струков Максим Віталійович

10

10 клас

52%

66%

 

13.

Меліченко Микита Євгенович

10

10 клас

11%

-

 

Результати конкурсу з біології та природознавства

#

Учень

Клас

Рівень

Результат

Випереджає1

Ступінь

1.

Козирев Михайло Олексійович

5

5 клас

94%

83%

I

2.

Смігунов Микита В'ячеславович

5

5 клас

83%

-

II

3.

Бондарь Єлизвета

6

6 клас

81%

77%

II

4.

Бондарь Анастасія

6

6 клас

65%

-

 

5.

Саканян Єлизавета Каренівна

8

8 клас

76%

76%

III

6.

Білоконь Олександра Олександрівна

8

8 клас

59%

-

 

7.

Іщук Олена Дмитрівна

9

9 клас

91%

92%

I

8.

Лазос Марія

9

9 клас

86%

83%

II

9.

Хобта Софія Ярославівна

9

9 клас

84%

77%

II

10.

Кравцова Катерина Григорівна

9

9 клас

84%

77%

II

11.

Венгловська Аріна

9

9 клас

78%

52%

III

12.

Ткачук Роман Юрійович

9

9 клас

67%

-

 

13.

Меліченко Микита Євгенович

10

10 клас

17%

-

 

14.

Бурчак Олександр Олександрович

11

11 клас

96%

95%

I

15.

Трухан Денис Валерійович

11

11 клас

96%

93%

I

1 - «Випереджає» — скільки процентів учасників випереджає учень.

Дякуємо вчителям, які організували участь учнів
в освітніх конкурсах «Олімпіс»:

Князева Ніна Миколаївна

Сталінська Наталія Анатоліївна

Кокоша Олена Анатоліївна

Маєрчук Світлана Юріївна

Ставропольцєва Наталія Генрихівна