/ / / Отчет с праздника 8-го Марта

Мар09

Отчет с праздника 8-го Марта

Пам’ятаєте, що на честь свята Жінок та весни у Святошинській гімназії було заплановано дві великі події: День Джентльменів і святковий рок-концерт?

Якщо зробити короткі висновки з цього дня, то: 4 березня, жіноцтво Святошинської гімназії отримало шалену дозу уваги та компліментів, а чоловіцтво отримало велетенський обсяг визнання та захоплення. Найгалантнішим джентльменом Святошинської гімназії було визнано Дмитра Катрича (10 клас). Рок-концерт пройшов на неодноразове «ура!» :)

Як минув День Джентльмена? Це вперше ми проводили такий захід – і були дуже вражені тим, який шалений успіх він мав як серед хлопців, так і серед дівчаток. У початковій школі хлопчики як один з’явилися у «метеликах» та костюмах, і запаслися різними рукотворчими сюрпризами, щоб вражати дівчаток та вчителів.

У середній та старшій школі хлопці боролися за звання джентльмена не жартома, а дуже впевнено та цілеспрямовано. Дрескод, «метелик», квіти, компліменти, галантні жести – вони отримували «лайки» (мітки, за кількістю яких визначали ДЖЕНТЛЬМЕНА-2016) і від дівчаток, і від учительок, і навіть від директорів та медичної сестри.

Дівчатка були вражені, і казали:

Ви навіть не уявляєте!..
Вони сьогодні ТАКІ! НАДЗВиЧАЙНІ..

Звісно, хлопці Святошинської гімназії щодня поводяться гідно, але за рівнем галантності та уважності 4 березня 2016 року вони стрибнули вище самих себе.

Тож, у фіналі за перемогу боролися троє: Даня (6 клас) – понад сотню «лайків», Єгор (8 клас) – посів друге місце за «лайками», Дмитро (10 клас) мав 40 «лайків». Через те, що Даня та Єгор мали велетенську кількість «лайків», бо всі хлопці класу віддали їм свої мітки, було вирішено провести ще й відкрите голосування. В ньому безапеляційно переміг Дмитро Катрич з 10-го класу – його визнали ДЖЕНТЛЬМЕНОМ-2016. Він отримав сертифікат на візит до квест-кімнати для усього класу. Вітаємо Дмитра! Він матиме цей статус аж до наступного року, доки хтось більш чарівливий не відвоює у цього звання ДЖЕНТЛЬМЕН-2016.

І от, нарешті КОНЦЕРТ – подекуди ніжний, бо для жіноцтва, подекуди більш роково-брутальний, бо ж від чоловіцтва. Дякуємо за підготовку цього магічного дійства нашим чудовим вчителям – Дмитру Миколайовичу та Юрію Володимировичу, а також тендітній Олександрі Ігорівні.

«Відпусти» (ОЕ) у виконанні Малікова Юрія Володимировича
(вчитель інформатики Святошинської гімназії)

Хочемо ще раз подякувати надзвичайним джентльменам Святошинської гімназії за незабутній день напередодні 8-го березня, і чарівним панянкам, які прикрашають наше життя усмішками, радістю та світлом ЩОДНЯ!