Тел.: (044) 452 24 03, (067) 327 30 15 (д/с), (067) 403 56 63 (д/с)
Больше, чем просто хорошее образование
/ / / Новости Арт-клуба Святошинской гимназии

Новости

 Фев13

Новости Арт-клуба Святошинской гимназии

Ось вже другий рік поспіль для усіх творчих гімназистів працює студія візуальних мистецтв, яку ми називаємо Арт-клуб. У переддень весни арт-клубівці дарують гімназії свої творчі роботи та творчий дух, який витає у наших стінах :)

СКЛАДНІ ГРАФІЧНІ ЗАДАЧІ

Зокрема арт-клубівці Святошинської гімназії люблять складні задачі. На останньому занятті наші митці та мисткині поєднували крафт папір та обмежену кількість кольорів. Впоратися з такою задачею складно: тут іде чіткий тональний та фактурний розбір — до пір'їнки, до шерстинки, до гілочки! І як же хочеться взяти ще кольорів — червоний, жовтий, та й всю палітру!.. Але Наталія Миколаївна обмежила творчу задачу лише трьома: білий, чорний і ще один.

Проте гімназисти і з тим впорались!

ПОРТРЕТИ У ТЕХНІЦІ ТУШ-ПЕРО

На фото ви бачите, як наші гімназійні митці та мисткині вчаться писати портрети у техніці туш-перо. Скоро будуть приймати замовлення від охочих :)

ІМЕННІ ЛИСТІВКИ ДЛЯ ПАРТНЕРІВ ІЗ БОЛГАРІЇ

Для партнерів з Болгарії, з якими Святошинська гімназія співпрацює в міжнародному проекті "Оld bricks with new tricks" арт-клубівці та 5-класники створили іменні листівки та зняли майстер-клас з кардмейкінгу (створення листівок) "Нappy Spring". Технічна задача в рамках заняття Арт-клубу була така: монотипія + пляма як засіб виразності композиції + фактурна поверхня + жива лінія + силуетні зображення + обмежена (або монохромна) кольорова гама = авторська листівка-Валентинка. 

Написи на листівках (дуже по погоді!):

  • ...Hello, Spring!
  • ...Spring has returned!
  • ...No winter lasts forever,no spring skips its turn...
  • ...Spring is nature's way of saying,"Let's party!"
  • ...One swallow makes spring!
  • ...You can cut all the flowers, but you cannot keep spring from coming!

Відео можна переглянути також за посиланням.

ДО ДНЯ ЗАКОХАНИХ: АДВЕНТ-КАЛЕНДАР ВІД АРТ-КЛУБУ

Арт-клуб Святошинської гімназії жодну подію в світовому календарі не оминає своєю увагою! І оскільки найближчим святом був День Закоханих, то арт-клубівці підготували арт-адвент-календар. І ви можете ознайомитися із цим календарем онлайн! 

Суть проекту така: щодня в календарі відкривається нове віконце з відео малюнків, творчого процесу чи майстер-класу, який вже мали або ще матимуть арт-клубівці. Сьогодні, наприклад, вже відкрито два віконця. Завтра буде три і так далі аж до свята. 

Позаглядайте у віконця і ставте вподобайки, Арт-клуб працює задля творчості та натхнення!

Проект адвент-календар на ресурсі TEARCHEN.

ЕБРУ ДЛЯ МІЖНАРОДНОГО ПРОЕКТУ 

Разом із арт-клубівцями 9, 10, 11 класи та вчителі Святошинської гімназії спробували свої сили у створенні турецького ебру. Ще раніше гімназисти вже робили мармуровий папір за допомогою розчинників та олійних фарб. Але цього разу вони брали матеріали справжні турецькі, аутентичні, хоча і фабричні, матеріали.

Цю роботу виконано для міжнародного проекту "Аrt-cafe", в якому Святошинська гімназія є фаундером (упорядником). На цьому етапі ми з турецькими партнерами обмінювалися творами, зроблемими в традиційній техніці: гімназисти вправлялися в турецькому ебру, а турецькі школярі — досліджували творчість М. Приймаченко та практикували Петриківський розпис.

ДЛЯ ДОВІДКИ

Мармуро́вий папі́р, ебру — різновид живопису, характерний для країн Сходу, продуктом якого є малюнок, створений на воді (або спеціальному розчині), і згодом обережно перенесений на папір чи іншу поверхню.

Впродовж століть цей метод використовувався як основа для створення каліграфії, оздоблення приміщень, прикрашення обкладинок книжок,захисту документів "водяними знаками" тощо.Цей метод перенесення малюнку в ісламському світі став відомий як كاغذابرىkâghaz-e abrî чи просто ابرىabrî. З фарсі перекладається як «малюнок у хмарах». Однак турецькі науковці притримуються думки, що сама назва abreh ابرهмає османське походження і означає «кольоровий».

Нагадуємо: Арт-клуб Святошинської гімназії
щотижня тішить нас новими творчими викликами і здійсненнями.
Далі буде!