/ / / Наши победы в осенних олимпиадах 2018

Дек13

Наши победы в осенних олимпиадах 2018

В новому навчальному році гімназисти брали участь у багатьох консурсах та олімпіадах. В цій новині ми зібрали їхні досягнення разом із місцями та світлинами переможців. Ми будемо оновлювати цей запис, отримуючі звістки про нові перемоги наших учнів - і так до кінця 2018 року :) Оперативно про перемоги і події в Святошинській гімназії ви можете довідатися на нашій сторінці в Facebook.

ПРИЗЕРИ ОЛІМПІАДИ З МАТЕМАТИКИ

Учні Святошинської гімназії вибороли 6 призових місць у ІІ етапі олімпіади з математики — 2 перших місця і 4 третіх.

ПРИЗЕРИ ОЛІМПІАДИ З ІСТОРІЇ

Махнюк Антон та Зеленський Павло, які на ІІ (районному) етапі Всеукраїнської олімпіади з історії посіли ІІІ місце кожен.

ПЕРЕМОЖНИЦЯ ОЛІМПІАДИ З ФРАНЦУЗСЬКОЇ МОВИ

Наша 11-класниця Олександра Білоконь посіла 3 місце у районній олімпіаді з французької мови. Пишаємося і вітаємо Сашу та її вчительку Олену Вікторівну!

ВІТАЄМО БРАТІВ ЗЕЛЕНСЬКИХ З ПЕРЕМОГАМИ

Ці зіркові хлопці вже не перший рік дають привід пишатися ними усій Святошинській гімназії! І в цьому навчальному році Павло та Ілля вже розпочали свою переможну подорож по олімпіадах з наступних відзнак:

• Павло посів 3 місце в районному етапі олімпіади з географії (разом із Кірою Вікторівною Бобко);
  • Ілля виборов 3 місце в районному етапі олімпіади з української мови та літератури (разом із Оксаною Гетьман).

Вітаємо хлопців, їхніх учителів та батьків із першими перемогами цього року. Далі буде!

ПРИЗЕРИ ОЛІМПІАДИ ІМ. ПЕТРА ЯЦИКА

В ІІ етапі районної олімпіади з української мови імені Петра Яцика гімназисти вибороли кілька призових місць:

• Зеленський Ілля - ІІІ місце, 7 клас
  • Мітюк Федір - ІІІ місце, 7 клас
  • Білоусова Софія - ІІІ місце, 8 клас
  • Зеленський Павло - ІІ місце, 9 клас
  • Шабо Олесь - ІІІ місце, 11 клас.