/ / / Наш eTwinning-проект получил все награды —и выиграл EUROPEAN PRIZE

Фев25

Наш eTwinning-проект получил все награды —и выиграл EUROPEAN PRIZE

Ми вже писали новину про те, що наш міжнародний проект “Alohomora! Unlocking borders”, в якому ми брали участь на платформі eTwinning:

• спочатку проект здобув Quality Label (Знак Якості);
  • далі — European Quality Label (Європейський Знак Якості);
  • після цього — відзнаку "Проект Року";
  • і нарешті — найвищу нагороду — European Prize.

І якщо з минулої нагороди ми щасливіли, то останньої просто вражені! Адже European Prize, як найвищу винагороду серед 860 проектів із 45 країн,  отримали лише 16. І лише в 4 з них брали участь українські вчителі та школярі. В категорії 7-11 років проект Святошинської гімназії “Alohomora! Unlocking borders” посів друге місце. Проте наш проект узяв ВСІ винагороди, які лише можна було — і це окреме свідчення якості роботи наших англійців!

Ми раді вітати Ольгу Володимирівну Пугу та її учнів, які разом отримали цю відзнаку!

Новина про European Prize на сайті проекту eTwinning.

У зв'язку з цими досягненнями Ольгу Володимирівну запросили дати інтерв'ю для проеку Нова Українська Школа — "Як у Гаррі Поттера: як київська вчителька креативно навчає дітей англійської". Це інтерв'ю присвячено нашим міжнародним проектам на платформі eTwinning, які в Святошинській гімназії займають чільне місце в процесі вивчення англійської та мистецтв.

На сьогодні Святошинська гімназія (Кафедра Іноземних мов та Кафедра "Культура і Час" із залученням вчителів з інших кафедр) бере участь у кільканадцяти міжнародних проектах, за подіями яких ви можете стежити на сторінці Святошинської гімназії у Facebook. Вітаємо переможців! Впевнені, що нові перемоги чекають на нас ще цього року!