/ / / Награда "National Quality Label" за проект "English Cafe"

Июл30

Награда "National Quality Label" за проект "English Cafe"

Вже втретє Світлана Юріївна Маєрчук разом із 7-класниками (які з вересня вже будут 8-класниками) отримує Національну відзнаку від eTwinning - тепер за проект "English Cafe"!

Над проектом гімназисти протягом року працювали разом із партнерами з Італії та Туреччини, створили величезну брошуру з колекцією ігор та спільну фентезі-книгу.

Кафедра Іноземних мов обіцяє, що далі буде, і проект матиме продовження у новому навчальному році. А якщо вже ця Кафедра гімназії щось обіцяє, то буде не просто проект, а щось неймовірне.

Вітаємо і захоплюємося роботою нашої команди з учнів та вчителів!

Про проект English Cafe

В ході проекту учні 7 та 11 класів розробляли "пойнти", які потім обмінювали на цікавинки на кшталт ігор, пісень та інших fun activities (розважальних активностей). Старші та середні школярі разом створювали ігри та обмінювалися ними з міжнародними партнерами по проекту, школярами з Італії і Туреччини.

У підсумку діти створили книгу-брошуру з колекцією ігор та електронну книгу, яка вже навіть продається. Пишаємось таким гідним результатом міжнародного проекту!

Погортати (або купити) книгу, створену в ході міжнародного проекту "English Cafe".