/ / / Мы получили статус "ETWINNING SCHOOL" 2020-2021

Мар25

Мы получили статус "ETWINNING SCHOOL" 2020-2021

Раді вас повідомити, що цього року Святошинська гімназія вдруге отримала статус eTwinning School — тепер вже на 2020-2021 навчальний рік.

Що означає статус eTwinning School?

Ця відзнака засвідчує те, що в міжнародних проектах на платформі eTwinning не лише окремі вчителі Святошинської гімназії показали якісну роботу та гідні проекти, але й вся команда ітвіннерів та керівництво школи.

Ми дійсно злагоджено та творчо інтегрували дисципліни, співпрацювали і орієнтували гімназистів на роботу в проектах світового масштабу. Адже ми віримо, що цей досвід допоможе їм у майбутному глобальному світі бути більш гнучкими та успішними.

ВІТАЄМО УЧАСНИКІВ МІЖНАРОДНИХ ПРОЕКТІВ: учнів, кураторів, "ангелів" технічого забезпечення — всю нашу команду.

І запрошуємо вас, наших клієнтів, разом із нами порадіти такому високому визнанню нашої професійності, адже ви теж були з нами в цьому натхненному освітньому процесі!

Новина про те, як гімназія отримала статус eTwinning School 2019.