Тел.: (044) 452 24 03, (067) 327 30 15 (д/с), (067) 403 56 63 (д/с)
Больше, чем просто хорошее образование
/ / / Мы получили National Quality Label за международный проект про доброту и эмпатию

Новости

 Авг12

Мы получили National Quality Label за международный проект про доброту и эмпатию

І знову гарна новина! "Empathy and Kindness — Better World" найдовший та наймаштабніший міжнарожний проект етвіннерів Святошинської гімназії здобув Національну Відзнаку (National Quality Lable). Вітаємо гімназійну команду, яка працювала над проектом і всю гімназійну родину з почесною відзнакою!

Проект "Empathy and Kindness — Better World" об'єднав 14 шкіл та 159 учнів і вчителів з різних куточків світу. Кожен учасник, кожна команда та школа хоч трошки вплинула на свідомість людей та навчилась бути кращою версією себе. Ми багато писали про цей проект протягом року, адже і наші учні, вчителі та батьки доклали дійсно багато зусиль для проекту. Але скільки б всього хорошого не було зроблено, ми все це робили від щирого серця:

  • ми відвідали дитячий будинок, щоб поспілкуватися та розважити дітей, яким пощастило в житті менше; 
  • ми збиралися знову прийти до діток, але завадив карантин; 
  • ми ставили соціальні експерименти на реакцію людей на добро та зло; 
  • вчилися відчувати емоції та стан людей з особливими потребами; 
  • партнери з різних країн відвідували будинки пристарілих, дитбудинки, збирали речі для малозабезпечених родин, садили дерева, влаштовували благодійні ярмарки і т. ін. 

Результатом річної роботи усієї команди став відео-тьюторіал "Як навчати емпатії у школі", де ми ділимося своїми враженнями та практичними порадами. Дякуємо усім, хто так чи інакше вклав частинку душі у загальне благо, нашій команді, а особливо нашим любим учням 5, 6, 8, 11 класів. Нехай нові міжнародні проекти несуть в собі такі ж незворотні здобутки та зміни!