/ / / Мы получили Национальный Знак Качества за проект "ART AUTOGRAPHS"

Июл30

Мы получили Национальный Знак Качества за проект "ART AUTOGRAPHS"

Наш міжнародний проект "АRT autographs" отримав відзнаку Національний Знак Якості ("National Quality Label") на платформі eTwinning.

"АRT autographs" — це інтегрований проект кафедри "Культура і Час" та філологів Святошинської гімназії (Кафедра Іноземних мов та викладачі світової літератури), який курували Наталія Миколаївна Височинська, Світлана Юріївна Маєрчук та Людмила Володимирівна Тарнавська.

Фаундером проекту стала наша кафедра "Культура і Час" разом із румунськими партнерами. Вже далі у ньому взяли участь школярі з Молдови та Туреччини.

В ході проекту "АRT autographs" гімназисти вивчали творчість сучасних художників-сюрреалістів, створювали арти за мотивами їхніх творів. А завдяки інтеграції з англійською та зарубіжною літературою, поглибили розуміння творчості художників, бо на цих уроках учні 6-11 класів створювали вірші, ессе, надихаючись дивними композицiями митців.

Проект особливий тим, що протягом 2019-2020 навчального року він матиме продовження — у співпраці з новими міжнародними партнерами з інших країн, із вивченням творчості нових художників.

Вітаємо кураторів та учасників проекту із визнанням!

Про цікавинки проекту та що нового чекає на учнів у продовженнi проекту "Аrt Autographs-2020" ви можете довідатись за посиланнями: