Тел.: (044) 452 24 03, (067) 327 30 15 (д/с), (067) 403 56 63 (д/с)
Больше, чем просто хорошее образование
/ / / Кафедра Иностранных языков готовится к новому учебному году

Новости

 Авг24

Кафедра Иностранных языков готовится к новому учебному году

"READY!.. STEADY!.. GO!.. або "Ми на низькому старті перед новим навчальним роком!" Так говорять про себе вчителі кафедри Іноземних мов Святошинської гімназії після семінару із нових трендів у викладанні англійської мови від від представництва Cambridge University Press в Україні.

22 серпня 2017 року викладачі кафедри Іноземних мов Святошинської гімназії Олена Кокоша, Ольга Пуга та Світлана Маєрчук відвідали семінар, що проводили чудові професіонали від представництва Cambridge University Press в Україні. Спікером заходу виступив відомий тренер та автор підручників Herbert Puchta. Дві сесії семінару було присвячено новим тенденціям у викладанні англійської. 

На думку наших учасниць "...Дуже корисною була частина, де прискіпливо та детально розглядали особливості навчання підлітків". 

Проте найголовніший ефект семінару - це заряд емоцій та натхнення для успішної творчості у новому році. Невгамовність нашої кафедри Іноземних мов вже дає про себе знати.

Тож ми з превеликим інтересом 
чекаємо на початок навчання!

Вперше цю новину було розміщено на сторінці Святошинської гімназії в Facebook. Приєднуйтесь до наших читачів, щоб бути в курсі оперативних подій із нашого навчального життя!