/ / / Кафе-читальня в обновленной библиотеке ждет гостей!

Сент15

Кафе-читальня в обновленной библиотеке ждет гостей!

А в Святошинській гімназії ще одне оновлення: з 1 вересня знову відкрило свої двері кафе-читальня “BOOKля”, яке з весни працює під добрим наглядом нашої творчої бібліотекарки пані Тетяни.

Там гімназисти будуть брати участь у колективних читаннях, книжкових дискусіях, акторських дійствах, а також у творчих майстернях, літературних квестах, перегляді мультфільмів за мотивами книжок та інших цікавих активностях. Звісно, смачний чай та печиво у кафе-читальні теж гарантовано заплановані :)

Але найчудовіше те, що тепер кафе працює в оновленому приміщенні (див. на світлинах). Діти кажуть, що після ремонту бібліотека схожа на “сучасний вільний простір”. І саме таку атмосферу ми прагли там створити!

В навчальний час в новій бібліотеці проводять заняття вчителі Кафедри Іноземних мов, а після уроків там плануються засідання кафе-читальні “BOOKля” для учнів 1-5 класів. І для всіх охочих. Стежте за оновленнями нашої стрічки – ми будемо звітувати з місця подій. Або й просто завітайте на хвилинку в бібліотеку, аби помилуватися, вдихнути книжковий запах і з теплом у душі продовжити свій день.

В “BOOKлі” завжди раді гостям!

Вперше цю новину опубліковано на сторінці Святошинської гімназії в мережі Facebook. Приєднуйтесь, читайте нашу стрічку новин і завжди будьте в курсі поточних подій в школі та садочку гімназії!