Тел.: (044) 452 24 03, 232 04 46 (д/с), (067) 403-56-63 (д/с)
/ / / Игорь Шегеда в рубрике #святошинська_гімназія_пишається

Мар21

Игорь Шегеда в рубрике #святошинська_гімназія_пишається

Традиційно по понеділках ми з гордістю та любов’ю оновлюємо рубрику «Святошинська гімназія пишається», в якій пишемо про вчителів, вихователів та вихованців гімназії. Сьогодні ми хочемо розповісти вам про Ігора Шегеду – першого медаліста Святошинської гімназії з першого нашого випуску 2013-го року. Зараз він навчається у Лондоні за спеціальністю «Політична економіка», пише наукову роботу на здобуття ступеня бакалавра і розвиває Українську Спільноту в своєму виші.

Отож, по порядку.

Ігор – дивовижна людина. І це було відчутно відразу, щойно він прийшов до нашого садка 3-річним малюком. Не за роками мудрий, глибокий, уважний, просто маленька свідома людина, якій біологічно – 3 роки, а фактично – років сто…

Такими добрими словами згадують Ігора Шегеду ті, хто 18 років тому першими зустрічав його у Святошинській гімназії. Спочаьку вихователі, а потім вже й вчителі, дивувалися тому, як в маленькому хлопчикові поєднуються дуже людяні риси: допитливий розум, відповідальність, тактовність, відчуття іншої людини, повага до співрозмовників, навіть коли вони у ролі опонента, терпимість та велика кількість тих якостей, які багато хто з дорослих опановує роками – в Ігорі вони були з маленького. І розкривалися рік за роком у Святошинській гімназії.

"З ним годинами можна було говорити про будову Всесвіту... Він завжди мав власний погляд на літературні твори, на культуру, на політику – був «людиною з позицією». І цим виразно відрізнявся від своїх однолітків…" розповідає про Ігора Шегеду класний керівник.

Коли ми просили вчителів та гімназистів відповісти на питання «Яким вони пам’ятають Ігора?», то насамперед вони усміхалися. Жодного поганого спогаду, жодної образи, жодного кривого слова.

«Він не боявся викликів, не впадав у розпач. Умів зібратися – і робити роботу».
«В нього завжди присутнє відчуття справедливості та міри…»
«Талановитий, музичний, по-справжньому людяний…»
«Він має хист об’єднувати людей довкола себе. До нього не страшно підступитися, хоча він і розумний, і красивий, і успішний. На нього, як на антену, збираються люди… ніби він якийсь маячок».

Всі, хто перетинався з Ігорем, відчували до нього глибоку симпатію та повагу. І він так само ставився до оточуючих його людей.

В 2013-у році Ігор Шегеда став першим медалістом Святошинської гімназії. Вступив до двох найкращих університетів країни, та обрав продовжити освіту в Англії, в King's College London, за спеціальністю «Політична економіка» (Political economy). Зараз він закінчує бакалавріат і паралельно розвиває діяльність Української Спільноти в своєму виші.

Українську спільноті – KCL Ukrainian Society – Ігор заснував разом із ще двома студентами-українцями. Вони хотіли створити платформу для спілкування людей з України та зацікавлених нею.

Звідки в Ігора та його знайомців виникла така ідея – заснувати Українську спільноту (KCL Ukrainian Society)?

По-перше, специфіка навчання у Лондоні полягає у тому, що там немає «потоків» чи «факультетів», відразу після навчання студенти розбігаються у своїх справах. Тож, була потреба в тому, щоб згуртувати українців. По-друге, в King's College London, де навчається Ігор, є Russian Institute – центр досліджень Росії та всього, із нею пов’язаного, а також єдиний у Британії факультет War Studies (дослівно «Військові дослідження). Відтак у студентів саме цього закладу є цікавість до тем, пов’язаних з Україною.

«Ми хотіли дати альтернативну картинку подій в Україні: розповідати та обговорювати Революцію Гідності, війну та культуру нашої країни загалом», розповідав Ігор про свою спільноту, коли якось заскочив до гімназії на гостину.

Українська спільнота таки стала майданчиком для лекцій, презентацій, дискусій. А також для спілкування з українцями в Лондоні. Наприклад, із пані послом під час візиту до посольства України в Британії. Вже на цьому тижні хлопці запланували великий івент на тему «Війна на Сході України: майбутні сценарії та ризики» – із трьома доповідачами-експертами та дискусією.

У Святошинській гімназії ми з захопленням та любов'ю спостерігаємо за тим, як наші випускники шукають та знаходять себе у великому світі та дорослому житті. І ми щиро бажаємо, щоб у Ігора Шегеди – цього гідного хлопця – життя склалося так, як він насправді, в своїй суті, цього заслуговує. Ми сподіваємося, що всі його унікальні людські та ділові якості знайдуть відповідний застосунок та винагороду.

Ми щасливі з того, що Ігор був серед учнів і є випускником Святошинської гімназії.

Ми любимо його, віримо в нього і вважаємо його достойним усіх тих вершин та звершень, яких він прагне. І куди б не розвивався Ігор у житті та професії, для нас він назавжди лишається унікальною, талановитою, дорогою та близькою НАШОЮ людиною.

ПИШАЄМОСЬ! Бажаємо високого польоту та великих звершень!

***

Вперше цю нотатку було опубліковано на сторінці Святошинської гімназії в Facebook. Там ви завжди знадете оперативні новини з життя наших вихованців, запрошуємо!