Тел.: (044) 452 24 03, (067) 327 30 15 (д/с), (067) 403 56 63 (д/с)
Больше, чем просто хорошее образование
/ / / Готовим подарки для наших eTwinning партнеров

Новости

 Дек20

Готовим подарки для наших eTwinning партнеров

У рамках міжнародного е-Тwinning проекту "Sharing international cultural experience through eTwinning emotions" ("Ділимося міжнародним культурним досвідом через eTwinning емоції") гімназисти приготували подарунки нашим партнерам у міжнародних проектах, а саме зі школярами Грузії, Польщі та Чехії. 

В ході роботи над проектом діти спілкуються, листуються, обмінюються відео та невеличкими подарунковими посилкам на свята. Кураторка міжнародного проекту від Святошинської гімназії - Наталія Височинська, голова кафедри "Культура і Час".

Наприклад, наші партнери з Грузії надіслали нам своє відео із приготуваннями свого проекту:

Зі свого боку гімназисти разом із викладачами кафедри "Культура і Час" (Наталія Височинська, Людмила Бердей, Світлана Калініченко та Оксана Мазурак із дошкільного підрозділу) приготували силу силенну цікавинок для наших партнерів і, звісно, задокументували цей процес у світлинах та відео, які розповідають про підготовку до свят у Святошинській гімназії та про українські традиції. 

А після обміну відео-повідомленнями настав час пакувати подарунки! На світлинах ви можете побачити гімназистів, які збирають пакуночки для школярів-партнерів :)

Ми щиро сподіваємося, що нашим партнерам із Грузії, Польщі та Чехії сподобаються всі наші святкові задумки та сюрпризи, і в Новому році ми й далі будемо із ними співпрацювати в рамках проектів eTwinning (http://www.etwinning.com.ua). До нових зустрічей у поточних та нових проектах!

***

Для довідки:

  • eTwinning – це навчальна програма Європейської Комісії, започаткована в 2005 р. з метою розвитку співпраці європейських шкіл. Вчителі та учні, зареєстровані в мережі eTwinning, отримують можливість реалізації спільних проектів з іншими європейськими школами.  Ключовою складовою навчання є використання інформаційно-комунікаційних технологій. Проект eTwinning розширює сферу освітніх можливостей для учнів та вчителів, підвищує мотивацію до навчання та ступінь відкритості до Європи. 

    (с) http://www.etwinning.com.ua/pro-etwinning-plus/sho-take-etwinning-plus/.