Тел.: (044) 452 24 03, (067) 327 30 15 (д/с), (067) 403 56 63 (д/с)
Больше, чем просто хорошее образование
/ / / GO GREEN PROJECT: международный проект Украина-Индия

Новости

 Фев07

GO GREEN PROJECT: международный проект Украина-Индия

В рамках нового міжнародного проекту із назвою Go Green Project учні 10 класу Святошинської гімназії разом із школярами з Індії працюють над важливою темою — екологія. Проект проходить в кілька етапів, починаючи з січня 2018 року. 

  • На першому етапі Go Green Project діти обмінялися листами, у яких висловили свій погляд на ситуацію — в Україні та Індії. Далі гімназисти та індійські школярі мали можливість обговорити свої листи та позиції в ході відео-конференції. Наші 10-класники з ентузіазмом підтримували бесіду, а потім... обидві сторони без попередньої підготовки заходилися співати традиційні (українські та індійські) пісні — і були вражені уже вчителі. Наостанок гімназисти через скайп показали індійським колегам сніг — захвату не було меж! 

  • На другому етапі Go Green Project учасники проекту створювали постери на екологічну тематику.

Ділимося з вами частиною робіт гімназистів та індійських учнів. Як вчителів, так і учнів еко-тема дуже зворушила, тож з-під творчого "пера" народилася глибока та мудра серія постерів. Ми вирішили зробити стенд, де усі охочі зможуть почитати листи та роздивитися постери. Стежте за оновленнями нашої галереї у коридорах гімназії!

Go Green Project 2018:
постери на еко-тему (Україна-Індія)

Далі в ході проекту учасники будуть писати і презентувати один одному пісні, а також продовжать спілкуватися у листуванні та під час відео-конференцій. Кураторкою проекту від Святошинської гімназії є Світлана Юріївна Маєрчук, завідувачка Кафедри Іноземних мов. 

Стежте за перебігом проекту на нашій сторінці у Facebook https://www.facebook.com/sv.gymnasium. Вперше новини про Go Green Project 2018 були опубліковані саме там: 

  • Новина про старт проекту та першу відео конференцію https://goo.gl/FtqEkP;
  • Новина про еко-постери та підбірка світлин-постерів https://goo.gl/ADGVFo.