Тел.: (044) 452 24 03, (067) 327 30 15 (д/с), (067) 403 56 63 (д/с)
Больше, чем просто хорошее образование
/ / / Глава Кафедры Иностранных языков выступила спикером на конференции во Франции

Новости

 Дек23

Глава Кафедры Иностранных языков выступила спикером на конференции во Франции

Про що мріє голова Кафедри Іноземних мов Святошинської гімназії? Наприклад, про подорож до Франції?.. Можливо, але не все так просто. Бо якщо Світлана Юріївна і мріяла поїхати до Франції — то не туристом, а доповідачем на іменитій конференції TESOL France, експерткою з мотивації учнів та студентів. І її мрія здійснилася. 

Презентація Світлани Юріївни була присвячена темі "How to motivate students to learn English" ("Як мотивувати учнів до вивчення англійської мови"). Під час неї наша голова Кафедри:

  • поділилася методами та підходами, які практикують вчителі Святошинської гімназії,щоб розворушити дітей та максимально задіяти їх у роботі в класі;
  • розповідала про наші міжнародні eTwinning-проекти, в яких ми беремо участь вже понад 5 років, і цьогоріч отримати статус eTwinning School;
  • та про те, як наші "іноземці" щодня роблять навчання в гімназії цікавим — і діляться досвідом з колегами з інших кафедр та освітянами столиці. 

На презентацію Світлани Юріївни завітали близько 30 вчителів шкіл, курсів, університетів з різних куточків світу. 

"Особливо приємно, що найактивніша учасниця з Великобританії дуже хвалила мою роботу, — каже наша голова Кафедри. — Загалом публіка на конференції була дуже щира та готова брати участь у всіх запропонованих активностях. І я отримала шалений емоційний заряд!"

Чи варто казати, що тепер про Святошинську гімназію чули і у Франції ? А захоплення нашими професіоналами рознеслося по всьому світу разом із учасниками презентації, яку провела Світлана Юріївна. 

Пишаємося нашою Dream Team!