/ / / Глава Кафедры выступила спикером на "Expert teachers day"

Мар29

Глава Кафедры выступила спикером на "Expert teachers day"

На вихідних голова Кафедри Іноземних мов Святошинської гімназії Світлана Юріївна Маєрчук відвідала воркшоп "Expert teachers day", який проходив у м. Дніпро (організатори Education Expert Centre). В заході брали участь учителі англійської мови з усієї України — близько 50 осіб.

При цьому Світлана Юріївна виступила як один із чотирьох запрошених спікерів і провела інтерактивний воркшоп на тему "Teaching and learning can be fun" ("Вчити та навчатися може бути весело"). Вона поділилася з учасниками власними методичними знахідками та цікавими "лайфхаками" того, як урізноманітнити процес навчання та мотивувати учнів до частішого вжитку англійської мови.

Інші спікери "Expert teachers day" розповідали:

• про ефективні методики та прийоми у навчанні молодших учнів;
  • про важливість навчання, орієнтованого на учня;
  • про самостійність у вивченні мови і т. ін.

Від імені голови Кафедри Іноземних мов та Святошинської гімназії ми щиро дякуємо організаторам: за нові враження, за розширення професійних знайомств і за нові ідеї, які будуть втілені і випробувані на уроках англійської у гімназії одразу після канікул!

НАГАДУЄМО:

• Офіційний центр підготовки до Кембриджських іспитів НВК Святошинська гімназія та Кафедра Іноземних мов збирає вчителів всієї країни на практичний воркшоп "Inspiring Teachers", який пройде 25 квітня 2018 у Києві. Захід розраховано на триста осіб. Деталі ви знайдете на сторінці сторінці воркшопу в мережі Facebook

Зареєструватися на воркшоп "Inspiring Teachers". Участь безкоштовна!