Тел.: (044) 452 24 03, 232 04 46 (д/с), (067) 403-56-63 (д/с)
/ / / Гимназисты написали радиодиктант национального единства

Ноя10

Гимназисты написали радиодиктант национального единства

Учора, на честь Дня української писемності та мови, учні Святошинської гімназії приєдналися до всіх українців, які писали Всеукраїнський радіодиктант національної єдності. Цей диктант писали і діти, і люди поважного віку, і митці, і культурні діячі, і студенти, військові училища, державна адміністрація, журналісти. Палітра аудиторії неймовірна... Навіть Посол Канади підтвердив свою участь.

І гімназисти були із тисячами українців на одній хвилі були! Світлини додаємо. Разом із Інною Дараган, вчителькою мови та літератури, в Святошинській гімназії радіодиктант писали всі старшокласники, а саме учні 8, 9-А ,9-Б ,10 та 11 класів.

Ми з великою приємністю та гордістю долучилися до цієї події!

ДЛЯ ДОВІДКИ:

День української писемності та мови: свято засноване на честь літописця Нестора, який був послідовником знаменитих Кирила та Мефодія — творців слов'янської писемності.

Сьогодні українські вчені вважають, що Нестор Літописець став прабатьком української писемної мови.

В День української писемності і мови, починаючи з 2000 року, на Українському радіо проходить Всеукраїнський диктант національної єдності, у написанні якого беруть участь всі охочі.

*

Вперше цю новину було опубліковано на сторінці Святошинської гімназії у соціальній мережі facebook. Доєднуйтесь до наших читачів і щодня слідкуйте за оперативними новинами у школі та садочку гімназії!