/ / / Фестиваль Иностранных Языков 2018: анос и открытие

Апр10

Фестиваль Иностранных Языков 2018: анос и открытие

Ви вже бачили низку яскравих оголошень на стендах у коридорі гімназії? З першого погляду може здатися, що то анонс якогось карнавалу, але насправді вони сповіщають про те, що сьогодні в Святошинській гімназії розпочався Foreign Languages Festival 2018.

Foreign Languages Festival 2018 – це назва, з якою цього року мине традиційна Декада Іноземних мов, яка триватиме до кінця квітня. Під час фестивалю на гімназистів чекають:

• Марафон “Тиждень англійської мови”;

• Полювання на “Пасхальні яйця”;

• Візит делегації зі Швейцарії;

• Кулінарний гурток “Рецепти Старої Англії”;

• Мовознавчі вікторини, мовні ігри, чаювання, подорожі, магічні, бінарні та відкриті уроки;
  • і багато інших незабутніх пригод!

Повний розклад ви знайдете на стендах у гімназії та в доданих світлинах. Приєднуйтесь до наших активностей – і іноземні мови будуть здаватися вам рідними. Майже :)

Розклад заходів Фестивалю Іноземних Мов 2018

Відкриття Фестивалю Іноземних Мов 2018

У вівторок, 10 квітня, учні 1-5 класів урочисто і водночас весело розпочали Foreign Languages Festival 2018. Наразі ви можете бачити на світлинах, як діти лише розминають свої мовні компетенції, а далі – буде!

Хто ж отримає кубок школи?
Ось в чому інтрига цьогорічного фестивалю!

Стежити за останніми новинами Foreign Languages Festival 2018 ви можете на сторінці Святошинської гімназії у facebook за хештегом #foreign_languages_festival