/ / / Ева Сизова в рубрике #святошинська_гімназія_пишається

Янв23

Ева Сизова в рубрике #святошинська_гімназія_пишається

Ця життєрадісна усміхнена дівчинка на фото – Єва Сізова, учениця 8-го класу Святошинської гімназії. І в нашу понеділкову рубрику вона потрапила завдяки чудовому вокалу і наполегливості на шляху до мрії. А ще тому, що Єва – єдина людина в Святошинській гімназії, яка розуміє корейську мову.

«Замріяна дівчинка в навушниках, яка завжди щось наспівує» – так описують Єву гімназисти. Бо вона обожнює музику. І завжди співає на святкових заходах у гімназії. А ще гарно малює. І грає у футбол. І товаришує як з дівчатами, так і з хлопцями.

Найбільший талант Єви – це бачити у людях хороше. Ії доброта, щирість і безкорисливість завойовують серця оточуючих. Вона завжди прагне допомогти іншим. Ії приклад на шляху до здійснення мрії надихає інших. Дуже хочеться, щоб таких людей було більше!

Кажуть, Єва «… як справжній митець: спонтанна та швидка, думками у хмарах, дуже відкрита, проте завжди на своїй хвилі».

Та найцікавіше: Єва дуже захоплюється молодіжною корейською культурою. Так сильно, що самотужки стала вивчати корейську мову!.. І навіть заспівала кавер на пісню улюбленого бойз-бенду EXO – у кабінеті інформатики за технічної підтримки Юрія Володимировича (вчителя інформатики).

На колір та смак товариш не всяк, але нам здається, що пісня у Євиному виконанні звучить краще за оригінал. А ви як вважаєте?

Ми ПИШАЄМОСЯ тим, як наші діти реалізують свої таланти.
І впевнені, що вони ще не раз здивують і нас, і вас!