/ / / День Новенького в гимназии: подробности, фото и впечатления

Сент26

День Новенького в гимназии: подробности, фото и впечатления

24 сентября мы отмечали День Новачка 2015 в Святошинський гимназии. Для всех новеньких (учеников и учителей) этот праздник был сюрпризом, и узнали они о событии с самого утра на входе в гимназию, где их ждали шарики под потолком и большая надпись "ДЕНЬ НОВАЧКА". Этот день их порадовал Галереей новеньких, Квестом и официальным Посвящением в гимназисты, где каждый новенький получил красивый значок с гербом Святошинськой гимназии и надписью "СВОЙ".

Проте давайте по порядку.

День Новачка 2015 -

це не просто свято, це ще й нова традиція, котру ми вперше відзначили цього року, а далі плануємо зробити щорічною. Тому знайте, що надалі кожного третього тижня вересня потрібно запастися гарним настроєм, свіженькими ідеями – і бігти до Святошинської гімназії, аби влаштувати новеньким свято, про яке можна лише мріяти.

День Новачка присвячено усім новеньким. Хто вони такі? Це люди, котрі 1 вересня цього року вперше прийшли до гімназії навчатися чи працювати (кому як пощастило). А отже, в цей день ми вітали:

1. ПЕРШОКЛАСНИКІВ (та нових учнів 2-4 класу)
  2. НОВИХ УЧНІВ СЕРЕДНЬОЇ/СТАРШОЇ ШКОЛИ
  3. НОВЕНЬКИХ ВЧИТЕЛІВ (та вихователів)

24 вересня 2015 – став їхнім днем у Святошинській гімназії!

Квест, Посвята, голосування та святкове частування

На честь свята новеньким можна було все - і навіть більше! Тому в той день ми мали для них аж кілька сюрпризів:

• ГАЛЕРЕЯ НОВАЧКІВ працювала від самого ранку - це була виставка плакатів про новеньких від кожного класу, і трішки від вчителів. Завдяки галереї решта гімназистів дізналися новеньке про новеньких. Далі, на Посвяті, всі голосували за "плакати новачка", переможці заробляли для своїх класів від 50 до 100 балів (котрі, як ви знаєте, потім можна обміняти на пригоди чи смаколики).

• КВЕСТ НОВАЧКІВ (для учнів середньої школи) та гру «СЛІДОПИТ» (для першокласників) було проведено для новеньких на 5-6 уроках. Разом із наставниками новенькі мандрували Святошинською гімназією, виконуючи різні то серйозні, а то гумористичні завдання, котрі допомогли їм відкрити невідомі сторони нашого життя. Лише подолавши усі випробування новенькі довели, що тепер вони - справжні гімназисти!

Під час випробувань новенькі знайомилися з адміністрацією, вивчали правила гімназії, робили селфі біля евакуаційних входів-виходів, проводили розминки для початкової школи, читали казки у садочку, дізналися, як звали перше кохання половини вчителів і який найменший розмір взуття у учнів 11-го класу, та багато іншого.

• ПОСВЯТА У ГІМНАЗИСТИ пройшла у внутрішньому дворику гімназії, одразу після голосування за найкращий "плакат новачка". Виграв плакатище, присвячений Ромі - новенькому учневі 9-го класу, котрий і за розміром і за змістом перевершував решту робіт. За результатами квесту кожен із новеньких отримав звання, як то "Пані Бездоганність", "Швидко, весело і сердито", "Вищий клас" та інші. Варто зауважити, що ВСІ новенькі впоралися з УСІМА завданнями, навіть із найвигадливішими!

А вже на полуденку новеньких та їхніх однокласників чекала смачнезна винагорода за героїзм та творче виконання усіх завдань квесту - велетенські пироги з яблуками для кожного класу!

Вже пост фактум ми можемо сказати, що День Новенького 2015 був настільки вдалим, що новеньким заздрили навіть старенькі. Подекуди навіть шепотіли "Я теж хочу бути новеньким, щоб для мене таке зробили!" Не сумуйте, "старенькі", для вас ми маємо ще багато гарних свят. Наприклад, осінній ярмарок на носі. А ви готові до нього?!