/ / / Cambridge в гостях у Святошинской гимназии

Фев03

Cambridge в гостях у Святошинской гимназии

На цьому тижні представниця Cambridge провела навчально-практичний семінар для вчителів-англійців Святошинської гімназії. Під час навчання мова йшла про особливості викладання англійської у молодшій школі та про деякі аспекти підготовки до ЗНО з англійської. Окрім задоволення від харизматичної гості, корисної інформації та цікавих обговорень, наші учасниці отримали ще й подарунки та сертифікати участі від Cambridge.

Якщо ви будете пильно роздивлятися світлини, то помітите, що серед учасників заходу крім представників Кафедри Іноземних мов є ще й вчителі математики. Адже нові методи можна адаптувати для будь-яких уроків, було би натхнення. А в наших вчителів воно є!

Дякуємо ведучій та учасникам смемінару за плідну роботу!

Вперше цю новину було опубліковано на сторінці Святошинської гімназії у Facebook https://goo.gl/iRbbTX. Приєднуйтесь до нашої спільноти і будьте в курсі усіх свіжих подій у житті наших школи та садочка!