/ / / Благорадарности за участие в международных проектах

Апр12

Благорадарности за участие в международных проектах

У квітні 2018 року Кафедра Іноземних мов Святошинської гімназії отримала два листа із подякою за участь у міжнародних проектах від нашої школи-партнера з Індії (Нью Делі) — St. Froebel Senior Secondary School (http://www.stfroebelschool.com). Нам надзвичайно приємно і отримати щирі слова та подяку, і поділитися цим із вами. Чекаємо наступних міжнародних проектів!

Міжнародний проект GO GREEN PROJECT

З січня 2018 року 10-класники Святошинської гімназії разом із школярами з Індії працювали над "Go green project" — міжнародним проектом, присвяченим сучасним питанням екології. Протягом трьох місяців наша міжнародна команда, яку з боку гімназії курувала Світлана Юріївна Маєрчук, глибоко та плідно працювала над темою: діти обмінювалися ідеями, листами, постерами, мали відео-конференцію та дискусії.

І ось на тижні ми отримали офіційного листа-подяку від індійської школи:

Деталі GO GREEN PROJECT ви знайдете у новині на сайті Святошинської гімназії.

Міжнародний проект BREAKFAST

Ще за кілька днів ми отримали листа-подяку від нашої школи-партнера з Індії (Нью Делі), разом з учнями якої гімназиста працювали у міжнародному проекті "Breakfast". Радо ділимося з вами цим листом і спогадами про проект - він був насичений подіями!

Дякуємо кураторці проекту Ользі Володимирівні Пузі, вчительці англійської мови колишнього 7 (тепер уже 8) класу Олені Кокоші та нашим талановитим учням за яскраву та достойну реалізацію проекту!

ПРО ПРОЕКТ "Breakfast":

Навесні 2017 року 7-класники Святошинської гімназії взяли участь у міжнародному проекті разом зі школярами з Нью Делі. Цей проект був присвячений сніданкам і мав відповідну назву "Breakfast". На першому етапі учасники знайомились, обговорювали харчові традиції українців та індійців і обмінювались рецептами традиційних страв. Деталі цього етапу ви можете дізнатися за посиланням https://goo.gl/KdceLB.

На другому етапі гімназисти мали приготувати дві страви за рецептами, які їм надіслали партнери, і задокументувати процес. Гімназисти надіслали відео-звіт за рецептами партнерів — ми готували індійську закуску та рисовий пудинг. Відео-рецепт від 7-класників Відео-рецепт від 7-класників.

ПРО ПРОЕКТ "Breakfast" у новинах на сторінці на сторінці Святошинської гімназії у facebook: