/ / / ALOHOMORA: в гимназии стартовал новый международный проект

Ноя16

ALOHOMORA: в гимназии стартовал новый международный проект

І ось наші семикласники включилися у новий міжнародний проект із трішки чудернацькою назвою "Alohomora! Unlocking borders" ("Алохомора! Відкриваючи кордони"). Проект проходить на платформі eTwinning і, традиційно, передбачає участь школярів із кількох європейських країн.

На першому етапі школярі з різних країн у ході скайп-конференції грають у "Mystery game", щоб вгадати, з якої саме країни ваші партнери по проекту. Дві команди із різних країн ставлять один одному питання англійською мовою та... намагаються вгадати країну партнера. Завдяки такій інтризі відеоконференції проходили дуже насичено і жваво. Наші семикласники першими вгадали Іспанію, а от іспанським школярам було нелегко. А наші партнери зі Словенії навпаки першими здогадалися, звідки ми. А от партнери із Греції дуже довго міркували над "країною походження" наших говірливих гімназистів :).

На світлинах ви можете побачити як гімназистів у процесі спілкування з нашими іспанськими партнерами. В кінці цієї зустрічі виявилось, що то були наші давні партнери, з якими ми брали участь у проекті "Tobby is on tour" ще у п'ятому класі. За участь у якому ми отримали National Quality Label (Національний знак якості) від платформи eTwinning у жовтні 2016 року (новину про цю подію можна подивитись за посиланням https://goo.gl/tGvEsE).

На сьогодні в проекті "Alohomorа" беруть участь чотири країни: Україна, Іспанія, Словенія та Греція. Проект проходить на платформі eTwinning. На наступному етапі проекту школярі будуть спілкуватися на платформі Twinspace.

Вітаємо семикласників та Ольгу Пугу (кураторку проекту) з яскравим початком!

P.S.

До речі, "Alohomora" — це чарівне слово-закляття із саги про Гаррі Поттера, яке відкриває всі замки.

Вперше новини про проект було опубліковано на сторінці Святошинської гімназії у Facebook: