Тел.: (044) 452 24 03, (067) 327 30 15 (д/с), (067) 403 56 63 (д/с)
Больше, чем просто хорошее образование
/ / / ALOHOMORA: две рождественские видеоконференции в ходе международного проекта

Новости

 Дек22

ALOHOMORA: две рождественские видеоконференции в ходе международного проекта

Чи можливо одночасно вивчати англійську і готуватися до прийдешніх свят? Звісно! Особливо, якщо ви берете участь у міжнародних проектах eTwinning, і маєте завзятих партнерів із Іспанії та Словенії, які можуть і вас навчити цікавенькому, і у вас повчитися. 

Відтак у ході проекту Alohomora! Unlocking borders" ("Алохомора! Відкриваючи кордони") семикласники Святошинської гімназії мали дві різдвяні відеоконференції - з іспанськими та словенськими школярами, під час яких:

  • Іспанські школярі вчили гімназистів тому, як зробити сніговика зі шкарпеток та ґудзиків, а наші дівчатка провели для партнерів skype-майстер-клас із виготовлення 3D сніжинок;
  • Ми навчили словенців робити нашу величезну 3D сніжинку. Наші дівчата вже професійно давали інструкції англійською, тому все вийшло на «ура». А наші партнери вчили нас робити паперову ялинку-прикрасу. Результати - на світлинах.

Загалом це були дуже емоційні заняття, на яких діти з трьох країн плідно попрацювали і отримали купу задоволення. Такі он-лайн зустрічі стали вже традиційними для гімназистів, які беруть участь у міжнародних проектах, діти багато спілкуються на форумах платформи, коментують один одного та працюють он-лайн в командах.

Дякуємо Ользі Пузі за кураторство проекту 
та регулярні звіти з місця подій. Далі буде!

Вперше новини про різдвяні відеоконференції в рамках eTwinning проекту Alohomora ми опублікували на сторінці Святошинської гімназії у Facebook:

  • перша різдвяна відеоконференція (Іспанія) - https://goo.gl/aoZtmi;
  • друга різдвяна відеоконференція (Словенія) https://goo.gl/srQkwG.

Раніше про суть і старт проекту Alohomora на нашому сайті можна прочитати за посиланням https://goo.gl/3W6vk8.