Тел.: (044) 452 24 03, (067) 327 30 15 (д/с), (067) 403 56 63 (д/с)
Больше, чем просто хорошее образование
/ / / Алексей Горчаров в рубрике #святошинська_гімназія_пишається

Новости

 Янв24

Алексей Горчаров в рубрике #святошинська_гімназія_пишається

Сьогодні, вперше цьогоріч, ми повертаємося до улюбленої рубрики, в якій із гордістю розповідаємо вам про працівників, учнів та випускників Святошинської гімназії. І цього разу героєм нашого допису став Олексій Гончаров – учень 9-го класу, який професійно грає у баскетбол. Його команда в сезоні 2017-2018 вже здобула 5 місце в Чемпіонаті Європи, а самого Льошу визнано одним із найкращих гравців його віку. Є чим пишатися, чи не так?

Ще одна особливість сьогоднішнього знайомства полягає в тому, що матеріал для допису зібрала та підготувала учениця 11 класу Катерина Кравцова. І сам факт, що гімназисти залюбки пишуть про однолітків, вже вартий того, щоби пишатися ними.

Приємного знайомства!

***

В Святошинській гімназії Льошу легко впізнати навіть здалеку – серед учнів він завжди виділявся високим зростом. Але не лише зріст робить його особливим: він дуже світла, завжди усміхнена людина, добрий друг, із ним приємно і легко спілкуватися. І всі без винятку – вчителі та однокласники – відгукуються про нього якнайкраще.

Крім всього іншого, Олексій – найкращий баскетболіст у гімназії. І не тільки. Ще 2013 року, коли йому було 10 років, Льоша почав грати в баскетбол – і вже того ж таки року його команда виграла чемпіонат Києва. Далі рік за роком Олексій вкладався у тренування, розвивав свій хист під надгядом та настановами батька – Дмитра Миколайовича, нашого вчителя фізкультури, і не раз досягав гідних результатів!

І, як вказано вище, в сезоні 2017-2018, команда Олексія посіла 5 місце в Чемпіонаті Європи. Проте сезон ще не закінчився, тож попереду ще багато перемог, з якими ми зможемо привітати Льошу.

Якби мене спитали, з яким персонажем, я асоціюю Льошу, я б жартома відповіла: «Із ВДВ». Себто із «Високим Дружнім Велетнем». Цікаво, що коли я розпитувала його однокласників, то виявилось, що вони теж відчувають його світлою людиною. Ось що вони мені написали, коли я попросила поділитися враженнями про Олексія:

Льоша – це людина, яка завжди приносить радість, з ним ніколи не нудно і не сумно. Він добрий, сильний, надійний. На Льошу можна покластись і знати, що він прийде на допомогу, якщо вона знадобиться. Багато разів він підтримував мене.

“Як на мене, Льоша відкрита людина. І якщо з ним ближче познайомитись, то можна побачити, що він різноплановий. Він не тільки у баскетбол грає. Його цікавлять комп'ютерні ігри, музика. Він легкий на підйом і з ним є про що поговорити.”

"Льоша – це людина, яка витрачає всі сили та час на те, щоб стати кращим. Він цікавий, співчутливий, працьовитий. Допомагає друзям, ну і мені включно. Інколи підтримкою морально, та й з інших сторін також.”

“Ззовні може здатися, що він легковажний та окрім баскетболу нічого не бачить, але це не так. Останнім часом я часто помічаю, як він сидить серйозний за уроками, розумію, його хвилює навчання.”

Льоша дуже працьовитий і цілеспрямований. Якщо він розуміє, що йому потрібна англійська для поїздок на міжнародні змагання, він береться за неї і не відступає, доки не матиме потрібного результату.

І в улюбленій справі Льоша дуже сумлінний – це ви можете побачити на власні очі. Восени і навесні під час прогулянки завітайте за гімназію: на маленькому спортивному майданчику ви обов’язково зустрінете його – там Льоша буде сам чи з друзями набивати м’ячі або відпрацьовувати кидки у корзину.

А нещодавно мене запросили на заняття з профорієнтації для дев’ятикласників – і це дозволило мені відкрити Льошу з нового боку.

На занятті вони вчилися писати резюме. Під час практикуму я була уявною директоркою компанії і мала обрати собі одного кандидата за найкращим резюме. Серед 25+ робіт найкреативнішим, найцікавішим та найбільш несподіваним резюме (з елементами самоіронії) було саме Льошине.

А ще під час міні-інтерв’ю виявилось, що Льоша – це наш внутрішній гімназійний мотиватор ;) Його підхід до навчання та баскетболу, його праця та перемоги надихають і учнів, і вчителів. Вони, власне, так і казали: “Дуже надихає те, скільки сил і часу він вкладає у свою самореалізацію”.

Дякую всім, хто щиро поділився зі мною думками та враженнями про Льошу. Мені було дуже приємно готувати цей матеріал про нього. Впевнена, що у майбутньому він ще здивує всіх своїми численними перемогами і досягненнями. Бажаю успіхів!

***

Раніше про учнів та випускників у рубриці #святошинська_гімназія_пишається:

• Єва Сізова http://sg-school.kiev.ua/ua/novini/ukr_id876.html;

• Ніка Ромашко https://www.facebook.com/sv.gymnasium/posts/826830184134122;

• Сергій Дзеблюк http://sg-school.kiev.ua/ua/novini/ukr_id840.html;

• Єлизавета Гордій http://sg-school.kiev.ua/ua/novini/ukr_id912.html;

• Ігор Шегеда http://sg-school.kiev.ua/ua/novini/ukr_id1470.html;

• Олександра Осейко https://www.facebook.com/sv.gymnasium/posts/724754521008356;

• Тетяна Лікаренко https://www.facebook.com/sv.gymnasium/posts/738766506273824.