/ / / 7 лет тренировок в дистанционном обучении

Апр01

7 лет тренировок в дистанционном обучении

Про те, як у Святошинській гімназії вже давно практикують роботу з онлайн інструментами у вивченні англійської мови завдяки канадійській технології SMRT, розповідає Ольга Пуга, наша директорка з інновацій та вчителька англійської мови.

"Для дев'ятого класу (як і для інших учнів середньої та старшої школи Святошинської гімназії) робота з онлайн платформами не стала новиною чи викликом. Адже з 2013 року ми працюємо із онлайн ресурсами на уроках, але окрема любов, ба, навіть, окремі години ми маємо з програмою SMRT (https://smrtenglish.com), яку ми використовуємо вже восьмий рік.

Програма SMRT була розроблена Canadian College of English Language. Це структурована за рівнями програма, яка дозволяє вчителю мониторити та контролювати виконання завдань, а учні мають доступ до безлічі цікавого матеріалу. Крім стандартних (для нас це вже норма) завдань на читання, аудіювання, письмо, говоріння, вправи з граматики, є розділ "медіа", де ретельно відібраний матеріал, пов'язаний з темою, допомагає учням розуміти автентичні тексти.

А ще у нас є "Кафе", куди учні ходять у вільний час :) Там безліч пізнавальних відео, а вчителю не треба переживати про небажану рекламу або інші нав'язливі речі, які дратують на інших онлайн ресурсах.

Учні використовують купу ресурсів на платформі, ось деякі з них:

• Google документы,
  • Google сайти,
  • YouTube,
  • TED Talks,
  • MSN News,
  • Dictionary.com,
  • Thesaurus.com,
  • Wikipedia та ін.

Зараз, під час карантину, коли ми додали ще уроки в Zoom та Google Classroоm, виявилось, що гімназисти легко там орієнтуються, особливо в Google Classroоm, бо там все пов'язано з нашим gmail-акаунтом, яким 9-класники користються ще з 5 класу.

Можу сказати, що завдяки SMRT програмі, мені особисто вдалося зберегти час та сили на перших тижнях карантину, ефективні інструменти роботи вже були під рукою, і ми з моїм улюбленим 9-м класом почали дистанційку плавно і спокійно. Чого і всім бажаю!"