/ / / 7-классники сдали Кембриджский экзамен (KET)

Мар28

7-классники сдали Кембриджский экзамен (KET)

"Було страшно!..", "Це був challenge!..", "Тепер ми знаємо що це таке!.."
, "We did it!!!", "Коли наступний іспит?" - так відгукувались семикласники, успішно склавши кембриджський іспит з англійської мови KET for Schools у супроводі своєї вчительки Ольги Володимирівни Пуги. Вісім героїв отримали заслужені міжнародні сертифікати. До слова, це був складний іспит, який тестував усі мовні навички: аудіювання, читання, говоріння та письмо. І саме його комплексність дала дітям можливість реально побачити і оцінити свої сильні та слабкі мовні компетенції.

Результати іспиту KET for Schools 2018:

• троє учнів (Катерина Сербінова, Жаклін Вассуф та Микита Смігунов) отримали сертифікати з відзнакою;
  • Дар‘я Педченко склала іспит на відмінно і отримала рівень В1;
  • інші учні підтвердили свій рівень англійської - А2.

Вітаємо семикласників із першим успіхом у складанні міжнародного іспиту. І їхню вчительку із тим, що її щоденна праця дає результати міжнародного рівня!

ДЛЯ ДОВІДКИ:

В 2015 році Cambridge University надав Святошинській гімназії офіційний статус Центру з підготовки до міжнародних мовних іспитів. Відтак наша Кафедра Іноземних мов офіційно готує гімназистів до міжнародних мовних іспитів згідно з міжнародно визнаними стандартами. Новину про це можна прочитати за посиланням "Ми отримали статус Центру з підготовки до міжнародних мовних іспитів".