Phone.: (044) 452 24 03, ‎(067) 327 30 15 (k/g), (067) 403 56 63 (k/g)
More than just a good education
/ / Знакомимся с учителями: Марина Ли

News

 Mar30

Знакомимся с учителями: Марина Ли

Магія театру живе у Святошинській гімназії вже 21 рік – рівно стільки, скільки існує сама гімназія. І дякувати за це треба Марині Станіславівні Лі – акторці, танцівниці, режисерові і надзвичайно творчій людині, про яку навіть діти кажуть: «...вона не просто «вариться» у цьому, вона цим живе!»

За день до канікул батьки гімназистів мали насолоду переглянути нову прем’єру – спектакль «Аліса в Дивокраїні». Тож ми змогли зібрати пригоршню відгуків та вражень про театр у Святошинській гімназії та про людину, яка є його серцем. З гордістю ділимося з вами цими словами!

«Кожна вистава – це цілий арт-проект, для якого Марина Станіславівна знаходить особливі «фішечки»: поєднує декорації, сучасні технології, звукові та режисерські рішення. Вона вміє ТАК обіграти елементарні речі, що вони стають фішками спектаклю… А костюмерна? Ви бачили ті десятки костюмів, які вона зібрала за роки роботи в Святошинській гімназії? А реквізит? Вона ж усі декорації створює власноруч!.

Марина Станіславівна – професіонал, і намагається зробити з нас справжніх акторів. Вона допомагає розкритися, навчає бачити в собі те, що ми самі не дозволяємо собі побачити, і поводитись по-новому...

«Вона глибоко бачить дітей і так влучно підбирає ролі відповідно до характеру, що під час спектаклю здається, ніби всі учні в класі від початку були цими персонажами. Просто ми цього не помічаємо, а Марина Станіславівна дивиться вглиб!»

«Коли я випадково потрапляю на генеральну репетицію, мені здається, що це суцільний базар-вокзал: репетирують – і репетують – в кількох місцях одночасно, усі кричать, сваряться. Як з цього може бути гарний спектакль? Я абсолютно не розумію... А наступного дня бац – і прекрасний результат!..»

Вона здатна будь-яку дитину надихнути на результат, який вражає батьків!

«Ми всі ридали!.. Що тут ще казати?..»

З року в рік наша незрівнянна керівниця театральної студії доводить і колегам, і батькам: людина мистецтва може бути ще й талановитим педагогом, який об’єднує дітей різного віку в творчий колектив і надихає їх на творчий результат. За це ми її шануємо, поважаємо і цінуємо, як найбільшу коштовність!

Перед виставою, – розповідає гімназистка, – ми всі ставали у коло, клали ручки на ручки, і Марина Станіславівна казала нам: «Всі молодці, у нас все вийде!». На «раз-два-три» ми робили фонтан із ручок – і це означало, що все буде добрe...

А ще у Марини Станіславівни є хист, про який згадують і дорослі, і діти – вона досконало володіє мистецтвом макіяжу та гриму. Розповідають, що зазвичай вона прилітає до гімназії в джинсах, балетках, з невимушеною зачіскою та макіяжем. Але якщо через годину вистава… Їй достатньо 15 хвилин наодинці із дзеркалом, щоб перед враженою публікою постала справжня зірка кіно!.. Ті ж магічні навички перевтілення вона застосовує до дітей: з ніжної дівчинки вона запросто зробить Снігову Королеву чи Принцесу, а знану красуню за лічені хвилини розмалює в Проню Прокопівну!..

Про талановиту людину можна довго розповідати, але це саме той випадок, коли «краще один раз побачити». Тож, стежте за афішами Святошинської гімназії – цієї весни на нас чекає ще кілька театральних прем'єр, в які Марина Станіславівна знову вкладе душу і всі свої таланти!

Наостанок лиш додамо трішки офіційної інформації: 
• Марина Станіславівна Лі закінчила театральний університет ім. Карпенка Карого, і до тепер є акторкою Київського камерного театру «Дивний замок». ЇЇ гордістю є моновистава «Этажи» за мотивами поезій поета П. Ж. Беранже, яка отримала 1 місце на фестивалі в Парижі 2012 року. 
• 10 років тому Марина Станіславівна створила перший в Україні колектив народних корейських танців TORADI (ТОРАДІ). Якщо вам цікаво, чи можуть тендітні жінки однаково вправно махати як віялами, так і мечами – запрошуємо вас на виступ ансамблю TORADI.

Ми пишаємося й цінуємо Марину Лі – людину, яка творить мистецтво з дітьми. Дякуємо ВАМ за ті – не побоїмося цього слова – СОТНІ спектаклів, котрі Святошинська гімназія побачила завдяки ВАМ!